• Tüm Kategoriler
  • Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet - Murat Gülsoy

   Görsel 1
   DilekPuan : 355
   Fiyat:
   51,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30,3) :
   35,53 TL
   Kazancınız 15,47 TL
   Havale / EFT:
   34,82 TL
   Aynı Gün Kargo
   Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet - Murat Gülsoy

   Bakın, siz bedenen ölmüş birini zihninizin içine aldınız, onu konuk ediyorsunuz. Ev sahibisiniz. Bu ilişkide tüm denetim sizin elinizde olmalı. Yani zihninizin içinde ona ne kadar yer açacağınız, onunla ne kadar özelinizi paylaşacağınız hep size ait kararlar. Şimdilik zihninizde yaşamasına izin verdiniz. Dilerseniz ona gözlerinizle bakmayı öğretebilirsiniz. Bedensel deneyimlerinize ortak edebilirsiniz. 
   Nasıl? 
   Çok zor değil. Sözcüklerle... 
   Konuşarak mı? 
   Sözcüklerin gücünü küçümsemeyin. Zihnimizdeki tüm duygulanımların sözcüklerle doğrudan bir bağı var. 
   Garip. 
   Değil aslında. Neyse... Zihninizin içinde ikinci bir insan var artık Mirat Bey. Bundan sonra kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. 

   Yaşamın yazıyla, yalnızlığın ölümle iç içe geçtiği bir dünyadayız. Murat Gülsoy bu tehlikeli yakınlığı fantastiğe, bilimkurguya cesurca göz kırpan bir anlatımla birleştirerek okurun zihninde canlandırıyor. Birbirinden bağımsızmış gibi görünen bölümler, ekler, kara sayfalar deliliğin eşiğinde, yalnızlığın derinliklerinde ve ölümün karanlığında birleşiyorlar. Delirmekten ve yalnızlıktan kurtulmanın yolunu ölüme yaklaşmakta bulan karakterler, ölümle kol kola girdikçe deliliğin kaçınılmazlığını deneyimliyorlar. 

   Tanpınar’a, Atay’a, Atılgan’a selam veren; ama en çok Borges’le, Nerval’le konuşan, onların metinlerinin ve karakterlerinin arasında ustalıkla gezinen roman, sanki yalnızlıktan kurtulmak için edebiyat âleminin büyük ruhlarını içine alıyor. Parçaları birleştirmeyi seven, ipuçlarının peşinden gitmekten haz duyan meraklı okur kadar fantastik bir kurgunun büyüsüne kapılmak isteyen maceracı okur da Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’ten yararlanmak isteyecek...
    

   Yazar:

   Murat Gülsoy

   Sayfa:

   208

   Kağıt Cinsi:

   2. Hamur

   Boyut:

   13.50 x 21.50 cm

    

    


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu20d
   MarkaCan Sanat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789750729980

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.