• Tüm Kategoriler
  • Tanrı’nın Kırbacı Atilla - William Dietrich - Panama Yayıncılık

   Tanrı’nın Kırbacı Atilla - William Dietrich - Panama Yayıncılık
   Görsel 1
   DilekPuan : 203
   Fiyat:
   29,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30,2) :
   20,25 TL
   Kazancınız 8,75 TL
   Havale / EFT:
   19,85 TL
   20.25 www.dilekkitap.com
   Aynı Gün Kargo

   Tanrı’nın Kırbacı Atilla - William Dietrich - Panama Yayıncılık

   Her şey gayri meşru bir olayla başlar. Batı Roma İmparatoru III. Valentinian’ın kız kardeşi Honoria’nın bir uşakla yatakta basılması, bir skandala neden olur. Bu düşüncesizliği nedeniyle hapsedilen Honoria, içinde bulunduğu durumdan kurtuluş umudu olarak dünyanın en korkulan savaşçısı olan Atilla’yı görür. Çaresizlik içinde, Hunların Kralı’na elçi göndererek yardımını ister.

   Bu yardım çağrısını bir evlenme teklifi olarak kabul eden Atilla, başlık parası olarak Roma İmparatorluğu’nun yarısı üzerinde hak iddia eder ve böylece savaş makinelerini harekete geçirir. Hunlarla açık bir savaşın, imparatorluğun mahvına sebep olmasından korkan Romalılar, gizli kapaklı yollar arar. Diplomatik uzlaşma arama kisvesi altında Atilla’nın kampına gönderilmek üzere bir elçilik grubu oluşturan Romalı liderler, Atilla’nın savaş beylerinden birini Atilla’yı öldürmesi için bir suikast planının içine çekmeye çalışır. Hırslı bir entelektüel olan Jonas, tarihçi olarak bu elçi grubuna dahil edilir.

   Ama suikast planı ortaya çıkınca, bir tarihçiden daha fazlası haline gelir. Hunlar tarafından rehin alınan Jonas, diplomaside sahip olduğu yeteneklerin yanı sıra hayatta kalmak için kılıçla ilgili olarak yeni yeteneklere de ihtiyaç duyduğunu anlar. Ama tek sorunu hayatta kalmak değildir. Hun kampında esir olan ve Hun savaşçılardan birine verilmesi söz konusu olan Romalı güzel Ilana’yla tanışır. Tek başına kaçma girişimi bir çılgınlık olacaktır. Bir de Ilana’yı kurtarma düşüncesi intihar demektir.

   Ama yaşamına mal olsa bile, Ilana olmadan kamptan ayrılamayacağının farkındadır. Jonas, kaçışını planlarken Roma ile Hunlar arasında olacak savaşta, neyin hayati bir önem taşıdığını anlar. Şimdi artık sadece kendi yaşamı söz konusu değildir. Ilana ve imparatorluğu kurtarmak adına Batı medeniyetinin geleceğine karar vermek için karşı karşıya gelecek iki büyük ordunun, tarihteki en büyük savaşına Roma’yı hazırlamak üzere bilgiler ve eski bir kılıcı ulaştırmak zorundadır.

    

   Yazar:

   William Dietrich

   Sayfa:

   480

   Kapak/Ambalaj

   2. Hamur

   Boyut:

   13,00 X 21,00 X 1,00
    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu19a
   MarkaPanama Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9786054401888

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.