• Tüm Kategoriler
  • Kişisel Satış - Metin Kan - Maviçatı Yayınları

   Kişisel Satış - Metin Kan - Maviçatı Yayınları
   Görsel 1
   DilekPuan : 37
   Fiyat:
   9,26 TL
   İndirimli Fiyat (%60,6) :
   3,65 TL
   Kazancınız 5,61 TL
   Havale / EFT:
   3,58 TL
   3.65 www.dilekkitap.com
   Aynı Gün Kargo

   Satış, bir yanıyla günlük, bir yanıyla uzun vadeli bir süreçtir. Bugünkü satışları gerçekleştirirken, yarını da kazanan satış gücü profili giderek önem kazanmaktadır. İyi bir satış elemanı, sadece satışta değil, iletişimde kendini tanımada, ihtiyaç belirlemede, problem çözmede, mesaj alma ve iletmede de profesyonel olmak durmundadır. Kişisel satış ve satış yönetimi konularına yönelik eğitim, iletişim tekniklerinden hareketle, hem müşteri, hem de firmanın kazançlı olduğu ilişkiyi hayata geçirmeyi, yalnızca satış elemanlarına değil, aynı zamanda paydaşlara da öğretmeyi hedeflemektedir.

   Satış, bir firmanın yaşamını sürdürebilmesi için vazgeçilmez bir gereksinimdir. Ne kadar kaliteli ve ekonomik üretim yapılırsa yapılsın, üretilenin müşterisini bulma, müşteriyi üretilen hakkında bilgili kılma ve sonuçta memnun bir müşteri yaratma durumunda istenilen başarının sağlanması söz konusu olacaktır. Satış, profesyonel bir çaba gerektirir.

   Satış işinde çalışmak görünüm, davranış, bilgi, duyarlılık, olgunluk gibi temel satış teknikleri konusunda uygulamaya dönük bir eğitim almak ve ileri aşamalarda da başarı için ürün, müşteri, ilişki ve sonum stratejileri geliştirmek gereklidir. Bu bakış açısı ile görmekteyiz ki, satış işi uzun soluklu ve hiç bitmeyen kuramsal ve uygulamalı bir eğitim sürecidir.

    

   Yazar:

   Metin Kan

   Sayfa:

   262 Sayfa

   Basım Yılı:

   2017

   Boyut:

   13.50 x 21.50 cm

    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu28f-18ü.47f
   MarkaMaviçatı Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786052941249

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.