• Tüm Kategoriler
  • Karanlık Yansımalar - E. O. Chirovici - Altın Kitaplar Yayınevi

   Karanlık Yansımalar - E. O. Chirovici - Altın Kitaplar Yayınevi
   Görsel 1
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
   Karanlık Yansımalar - E. O. Chirovici - Altın Kitaplar Yayınevi

   Yayın temsilcisi Peter Katz’ın e-posta adresine teklif mektubuyla birlikte bir kitap taslağının ilk bölümleri gelir. Karanlık Yansımalar başlığını taşıyan taslakta Richard Flynn, yıllar önce yaşanan ve başta kendisi olmak üzere birçok kişinin hayatını değiştiren bir cinayeti anlatmaktadır. Hem öldürülen kişinin ünlü profesör Joseph Wiedel olması hem de katilin bulunamamasıyla, gerçekleştiği dönemde çok ses getiren cinayetle ilgili gerçekler aradan yirmi beş yıl geçtikten sonra bu taslakla ortaya mı çıkacaktır? 
   Sorunun yanıtı Flynn’ın metninin devamındadır fakat Katz’ın buna ulaşma çabası sonuçsuz kalır: Richard Flynn bir hastanede yaşamını yitirmiştir. Bunun üzerine Katz, hikâyenin devamını öğrenmesi ve böylece onu yeniden kurgulayarak metni tamamlaması için gazeteci arkadaşı John Keller’dan yardım ister. Keller’ın araştırmaları bir yerde tıkanınca, cinayetin işlendiği dönemde soruşturmayı yürüten fakat şimdi Alzheimer teşhisi konan emekli polis dedektifi Roy Freeman izlerin peşinden gitmeye başlar. 
   Freeman, zihninin kontrolünü kaybetmeden önce, yirmi beş yıldır gömülü kalmış gerçeği gün yüzüne çıkarmaya kararlıdır. Fakat en büyük sorun, onu sürekli çıkışsız labirentlere sürükleyen belleğin güvenilmez tanıklığıdır. 
   • • • 
   Karanlık Yansımalar, Rumen yazar E. O. Chirovici’den muammasını son sayfaya dek koruyan, incelikle örülmüş, zekâ dolu bir suç romanı.

    

   Yazar:

   E. O. Chirovici

   Sayfa:

   272

   Kağıt Cinsi:

   2. Hamur

   Boyut:

   13.50 x 20.50 cm

    

    


    
   Diğer Özellikler
   Stok Koducam
   MarkaAltın Kitaplar
   Stok DurumuBu ürün malesef bitti. Yetişemedin. Diğerlerine bak bence.
   9789752123298

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.