• Tüm Kategoriler
  • Hz. Muhammed ve Hz. İsa - Çürüme Çağının Şifreleri

   Hz. Muhammed ve Hz. İsa - Çürüme Çağının Şifreleri
   Görsel 1
   DilekPuan : 115
   Fiyat:
   15,44 TL
   İndirimli Fiyat (%25,3) :
   11,54 TL
   Kazancınız 3,90 TL
   Havale / EFT:
   11,31 TL
   11.54 www.dilekkitap.com
   Aynı Gün Kargo
   Hz. Muhammed ve Hz. İsa - Çürüme Çağının Şifreleri

   Tıpkı ömürlük bireysel yaşamlar gibi, küresel ölçekte insanlığın da yaşadığı farklı çağlar - dönemler söz konusu... Son 2000 yıldır insanlık, Balık Burcu Çağını yaşamakta ve sonlarına da iyice yaklaşmaktadır. 
   Çağımızın genel manzarası kaotik bir dünya görüntüsüdür... Belirsizlik, gerginlik, çatışma, huzursuzluk, genel bir kaos ve yozlaşma, çürüme hakimdir gezegenimize. Nereye sürüklenildiği bilinmeden topyekun yozlaşılmaktadır. Ama "hiç bir şey de asla göründüğü kadar değildir ". Çünkü hiç bir şey nedensiz ve rastgele yaşanmaz !. İşte bu kitap, ileri metafizikbilgiler ışığında, bu tür sorulara sağlıklı ve güvenilir yanıtları vermektedir. Son İki Peygamber misyonları ve insanlığın tekâmülüne katkılarıyla, Modern Çağ'ın çürümekte olan insanlığı arasında, kozmik - ruhsal bağlantıları kurulmuş. Ve sonuçta pek çok "sır" aydınlanırken çok şaşırtıcı bilgilerle de ortaya son derece ilginç bir kitap çıkmış.
   H.Serdar Hasgüler: Otuz yıla yakındır varoluşu araştıran metafizikçi bir astrologtur. Spiritüalizm, kadim kültürler, dinler ve ufoloji gibi konularda araştırmakta ve yeni, şaşırtıcı fakat oldukça güvenilir ve sağlam bilgiler - sentezler ortaya koymaktadır.. Eski, dejenere ve artık işe yaramayan yoz her türlü realitenin yerini Yüksek Hakikat bilgisinin almasıyla çok daha gelişmiş bir insan uygarlığının yaşanacağına güvenmektedir. Özellikle kadim sırların aydınlanması ve astrolojinin evrensel -tanrısal bir gerçekliğin ilmi olarak anlaşılmasıyla, varoluşun, hayat ve insanın gerçek anlamda kavranması yolunda önemli aşamalar kaydedileceğini düşünmektedir.

    

   Yazar:

   H.Serdar Hasgüler

   Sayfa:

   380

   Kağıt Cinsi:

   2.Hamur

   Boyut:

   13,50 / 20,00 cm
    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu26e
   MarkaKarma Yayınlar
   Stok DurumuVar
   9786058772045

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.