• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Hoş Geldin,Ne iyi Ettin de Geldin

   Bizi merak etmişsin. Hemen tanıtalım kendimizi.

   İşe gelirken çektiği trafik çilesini bile kitap okuyarak zevke dönüştüren müthiş bir ekiptir Dilek Kitap Ekibi.Okurun sıkıntılarını bilen,bunları bilerek yola çıkmış ve yalandan değil,gerçek anlamda okur memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan bu mükemmel ekip, sektördeki tecrübelerini gözler önüne sermekten kıvanç duyar. 

   Paketleme - Ahmet Abi

   Sözleşmesine yazdık. 1 paketin dahi içine ayraç koymayı unutursa, 1 hafta içerisinde en az 350 sayfalık bir kitap bitirecek. Bu aslında ceza değil ama olsun.

   Sosyal Medya - Ayşe Hanım

   Yorumlara cevap verilmez,DM'lere bakılmaz ya da paylaşımlar gecikirse, çekilişlerden hediye edeceğimiz 1 kitabın ücreti maaştan düşülecek. Yapacak bir şey yok.

   Kitap Toplama - Yasin Bey

   Hata yapacağını sanmıyorum. En tecrübelilerimizden birisidir kendisi. Ama insanlık hali,hata yapabilir. Siparişleri eksik toplar falan. İşte o zaman 1 günlük öğle yemeğimiz senden Yasin Bey.

   Big Boss - Harun Bey

   Eğer bir şeyler ters giderse sorumlusu benim. Ama her şey iyi giderde günde 1000 pakete ulaşırsak, birer maaş ikramiye ve boğazda sabah kahvaltınız benden. Ağanın eli tutulmaz öyle değil mi ? :)   Ekip budur. Biz buyuz. Samimi,sıcak ortamımızı, sağlamayı hedeflediğimiz memnuniyet düzeyiyle kitaplarınızın arasına saklamayı düşünüyoruz. Kendinize iyi bakın. Hoşçakalın.

   Unutmadan, kitap alacaksanız buraya tıklamanız yeterli.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.