• Tüm Kategoriler
  • Agapi : Ölümsüz Aşk - Sarah Jio - Pena Yayınları

   Agapi : Ölümsüz Aşk - Sarah Jio - Pena Yayınları
   Görsel 1
   DilekPuan : 232
   Fiyat:
   32,00 TL
   İndirimli Fiyat (%27,5) :
   23,20 TL
   Kazancınız 8,80 TL
   Havale / EFT:
   22,74 TL
   23.20 www.dilekkitap.com
   2

   Agapi : Ölümsüz Aşk - Sarah Jio - Pena Yayınları
   İlk görüşte aşık olabilirsiniz. Fiziksel bir çekime kapılarak aşık olabilirsiniz. Tutku ve ihtiras dolu bir serüvene çıkabilirsiniz. Paylaşımlarınız üzerinden aşka tutunabilirsiniz. Hiçbir bağlayıcılığı olmayacak şekilde de aşkı tanımlayabilirsiniz. Peki gelecek planlarınızla uyumlu bir aşka ne dersiniz? Ya da belki ölümsüz aşkı bulursunuz. Aşkın altıncı hali agapiyi. . .

   Onu “o” olduğu için seversiniz ve asla vazgeçmezsiniz.

   Eros: Hem fiziksel hem duygusal aşk. Aşkın bu türü tutkuyla doludur. Ludus:bir oyun gibi oynanan aşk. Aşkın bu türünün en önemli parçası eğlencedir. Çiftler, bir araya gelmekten, karşısındakini etkileyip cezbetmekten hoşlanır. Ancak uzun süreli bağlılık sözü yoktur.

   Storge: Arkadaşlıktan doğan ve desteğe dayanan aşk. Güven dolu ve bağlılık gerektiren bir aşktır. Manıa: saplantılı aşktır. Duygusal iniş çıkışlar, kıskançlıklar hâkimdir.

   Pragma: Kalbin değil aklın kontrol ettiği aşktır. Çiftler seveceği kişiyi mantığıyla seçer, kendisiyle benzer ilgi alanları, ortak değerleri olan birini arar.

   Agapi: Özverili, fedakar, koşulsuz, bencil olmayan aşktır. Kişi kendini sevdiğine adar, karşılığında hiçbir şey beklemeden verir. Onu ‘o’ olduğu için sever.

   Yazar:

   Sarah Jio

   Sayfa:

   280

   Kapak/Ambalaj

   2. Hamur Kağıt

   Boyut:

   13,5 X 19,5 cm
    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Koduxxx
   MarkaPena Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055057909

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.